woods33

Jste 10.000 navstevnik kliknete a dozvite se vyhru.. Je to podvod?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ne, není.
také jsme 10.000 návštěvník.

a dalších 86.845 návštěvníků také.

Další odpovědi
Alesh

Tomuhle může dneska ještě někdo naletět? To snad ne?! 😉

panenka

Ano je neklikej na to

anonym

je to podvod tak jako všechny tyto věci ;D

Hlada

Podvod to není, protože nic nezískali. Je to jen nepravdivé tvrzení. Kliknutím se nedá nic získat ani ztratit.

hanulka11

klikni a poznáš

myšpulín

Klikni a pak nám napiš,co jsi vyhrál.

DDarent

Já, sem na jednom serveru 5× 999999 návštěvík""" HAHAHAHA..........

Ella

Samozrejme ze ne :D
Kolikrat semi stalo, ze jsem byla 100.000 navstevnik stranky a o mesic pozdeji na te same se 100.000 navstevnik opakoval…
Hlada: dovoluji si odporovat – da setim ziskat vir – vlastni zkusenost. Nevsimla jsem si, ze se i posunula mys, klikla jsem nazdarbuh na strance a zrovna na takovou podobnou hlasku a bylo to, trojak jak vysity a nez mi ho antivir odhalil, uz se pomnozil na krasnych 1362 napadenych souboru…