Avatar uživatele
zjentek

Jsou ženy bezpečnější řidičky?

Včetně motorového vozu?

Možná je to bezpečí myšleno v tom smyslu, že když třeba sněží a na vozovce se v 5°C udělá trochu bílo, tak za ženou řidičkou jedeme kolona dvacítkou a to je bezpečné ..a nebo při výjezdu z přehledného „téčka“ nás žena ve voze před námi „nepustí“ na hlavní, dokud nevidíme tři čtvrtě km z leva i z prava prázdnou vozovku, a to je pak taky bezpečný. V podstatě by se nemělo nic „prudkého“ stát, tak je to asi myšleno, ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 2941 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Podle statistik jsou podstatně lepší a bezpečnější řidičky. Statistika vypovídá, že ve všech skupinách žen řidiček je proti mužům jen asi 20% havarií. U smrtelných nehod je to procento ještě příznivější ve prospěch žen. Zajímavostí je, že méně nehod způsobí i chodci ženy oproti muřům

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kryšpín

Odřený blatník, nárazník, a.p. většínou drobné nehody, ale to správné bum bum je převážně v rukou mistrů volantů od 18 let výše, pánského původu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

asi jsou, ale všechny karamboly, které odneslo moje auto, bylo vinou žen řidiček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Určitě jsi to někde četl – a už jsi v pasti. Přece víš, že novinář musí odevzdat zajímavou práci, aby se uživil…nejlépe nafouklou bublinu:DDD
Už jen jak je ta otázka položena…= výsledek víc než relativní:DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Psali o tom, tak asi ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Jo a já jednou takhle podobně z téčka vyjížděl a nějaká žena na mě troubila. Byla cirka ten půlkilometr od téčka, ale troubit začala, už jak se mi „pohla kola“ a vydržela to až k tomu téčku ..já už tam nebyl, ale slyšel jsem to skrz okénko;)
Myslím, že se nemohlo nic stát ani v tomto případě, jelikož tato žena tam zdatně upozorňovala na možné nebezpečí!

před 2941 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Nejhorší jsou ty s přilepeným nosem na volant, na nichž to prostě každý vidí, že řízení auta je pro ně velkým stresem – a že by raději obsluhovaly otvírák na konzervy, ale bohužel musí jezdit, tak nespravedlivý je svět:DDD

před 2941 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek