dust8

Jsou ze zvětšených jater chutnější játrové knedlíčky?

Nejlepší odpověď
annas

Někdy je lepší chtít méně než více. Knedlíčky se připravují např. z králíčích jater. Ta mohu být zvětšená .

Jsou postižená tzv. kokcidiozou. Zvětšená játra mají bílé skvrny, navenek se projevují tak, že králík má větší objem břicha.

Sice nemoc se na člověka nepřenáší, ale játrové knedlíčky bych si raději odpustila.

S játry jiných zvířat nemám zkušenosti. .

Další odpovědi
Kepler

Nejsou, protože trpí steatózou, jsou přespříliš tučná a na povrchu polívky tvoří jedno obrovské jednolité oko.. Je z nich ale výborná paštika, ani sádlo se přidávat nemusí.