štamgast

Jsou ze zákona zakázány volební debaty mezi prvním a druhým kolem volby prezidenta?

Doplňuji:
Já měl na mysli televizní duely.

Nejlepší odpověď
anonym

Sleduj tisk, už 3 týdny je naplánován prezidentský duel na 17.10 (na ČT1 s V. Moravcem).
Z vystoupení favoritů ve finále též ostatní kandidáti z 1. kola upřesní doporučení svým voličům, koho podpořit.

Další odpovědi
Drap

Nejsou zakázány. Pokračuje předvolební boj a dá se předpokládat, že vše se ještě vyostří

venkovan

No mezi veřejností by je měli zakázat. Abychom se nehádali a nebyli na sebe nevraživí.
Ale mezi politiky to určitě poběží, protože oni nás musí ukecat, abychom znovu šli k urnám a dali tomu či onomu svůj hlas.
A řekl bych, že duel obou kandidátů může být celkem zábavný. Jeden potřebuje mnoho slov aby druhého „opařil“, druhému stačí jen kratičká věta ke glosování.

anonym

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/101231470­75-vladneme-nerusit/40723510­0021003/