Hakunamatata

Jsou zdravotní boty s vytvarovanou stélkou dobré?

Jsou dobré boty, které mají vytvarovanou stélku přesně podle ideální klenby nohy. Není to přece přírodní stav. Není lepší si koupit boty se slabou podrážkou, kde při chůzi cítíte každou nerovnost povrchu a tak si masírujete chodilo a udržujete ho stále ve formě?

Nejlepší odpověď
Drap

S vytvarovanou stélkou jsou dobré. Proto se také vyrábějí. Pozvolna i tvarují klenbu nohy.

Další odpovědi
nonnel

Pokud ale máš klenbu nohy špatnou, budou tě v těch botách bolet nohy. My, jako děti, jsme běhaly neustále na boso a nikdo z nás neměl plochou nohu.

SuzanKa

Tak jsou to zdravotní boty, že… takže nezávadně budou… ale to, zda jsou potřeba, to nevím…