Jsou zde baskytaristé? Kolik roků trvá, než zahraje Canon in D…

http://www.you­tube.com/watch?v=qg7iK­KZEq7o&list=U­UX_4jFV84ruGZNid­wmiuwNw&index=10&fe­ature=plcp

Nejlepší odpověď
briketka10

záleží asi na těch základech nejsem hráčka, ale žila jsem s hudebníky kytaristy, zajímám se o tuto hudbu, je s takovým španělským nádechem, poslouchám Paco de Luciu a jiné nejlepší světové kytaristy, kteří hrají podobně..
myslím si, že zahrát tuto skladbu přesně notu od noty může trvat dost dlouho..
Doplňuji:
doplním svou odpověď, že baskytara jako taková má tvrdé struny, většina mých známých co jsem je vídala na koncertech používala trsátko, bez něho hrát je umění zmáčkout strunu a vyloudit obstojný tón..

Další odpovědi
geoorg

A máš nějaké základy?
Záleží na tom, kolik hodin denně budeš trénovat.
Určitě to jde stihnout i za rok 😉