Gendero

Jsou zahranicni stranky bezpecne?

Chci si zaplatit VIP ucet a nabizeji platbu kartou, kde vezmou me udaje z bank. karty a je to v Eurech.

Kolik stoji poplatky a muzou mi zneuzit kartu? Ta firma vypada, ze je asi znama a ferova. Ma reklamu a na Facebooku jako stranka je overena. Inzeraty, kdo tam pridava, oni overuji a kdyz se jim neco nezda nebo to neoverili, je tam popisek.

Nejlepší odpověď
Drap

Některé jsou, jiné nejsou. Žádný seznam těch bezpečných a nebezpečných doposud nikdo nevytvořil.

Další odpovědi
Pepa25

Příliš obecný dotaz.
Existence reklamy a ověřené strány na fcb nic neříká o solventnosti firmy a bezpečnosti její platební brány.
Obecně: bezpečnost firmy byl odvíjel od její historie a recenzí. Pokud jde o vlastní placení, tak by měli mít platební bránu přes nějakou důvěryhodnou firmu, ideálně s 3D Secure (i když podpora tohoto zabezpečení je běžnější u českých firem).

Arne1

Asi stejně jako české. Když tajíš podrobnosti, tak je těžké radit

elkon

Je to jako sázka do loterie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.