ptáč

Jsou vyvyšovány nové informace o písních, autorech nad zkoumáním našeho místa pobytu v Čechách?

kde se vzalo lidství, jejich cihelná náměstí, kamenné kostely, betonové monumenty, technologické inovace ve stavebnictví? Všeobecný průmysl? Ne prodej bábovských svíček nebo radostné žehlení s uhlíkovou žehličkou nebo posezení s čajem s opojným kouřem. Co se učí ve školách? K čemu vedou výsledky pochopení obyčejné fyziky, nebo matematiky, obalené do věd rovnic? Jak moc jsou vyhlašovány obyčejné vědomosti, jako je třeba kvalita starého mostu, nebo uvědomění, – a to je otázka pro ty mladší – že zde máme obrovský potenciál k přežití? To je sociální systém, školství, zdravotní péče. Oni jsou lékaři. Oni to udělají. Máme tady už hotová města, ze kterých díky fungující dopravní struktuře, což jsou lidé, můžeme cestovat? O co moc jsou nedůležitá a plevelní sdělení o mozaikách toho hudebního skladatele, nebo Beatles, či cokoliv podobného nehmatatelného, čím se člověk pouze obohacuje? Chtěl by někdo, jako je třeba pan Jacques Fresco myslet pro žití, pro nové technologie? Někdo, kdo by žil jako Karel čtvrtý? Vyvažuji svoji předpojatost o dokonalém světě, který může fungovat, pokud zde budou dány nové plány o moderním prožití života, a tak dále, vyvažuji svým osobním přístupem k soudobé a především elektronické hudbě. Tu bych i v budoucnu v Česku preferoval na základě výsledku bezstarostného žití. Myslím tím posunutí schopností lidí, vás, kteří jsou ale tlačeni ŠKOLSTVÍM k běžnému užívání matematickému schématu něco za něco. Diplom za pohodlí. Nikdo nemá šanci probít se přes intelektuální inženýry a s financováním nového záměru vymyslet chytré stroje, které když přijedou na místo, vyjedou z nich menší stroje, které začnou samostatně pracovat. Jestli je nápad počítačová hra, proč vše nedostupné a hezké, jednoduché nemůže fungovat v reálu? Opravdu mě stačí kochat se studiem zvuků presetů, skládat je a míchat zvuk, jako by nic kromě toho nešlo?

Odpovědi
zjentek

tak na to neumím úplně přesně odpovědět ..což mě uráží

anonym

Originální zoufalci nikdy nebudou uznáni někým koho se straní.
Doplňuji:
pravy.aktualne­.cz/domaci/ce­si-se-strani-psychicky-nemocnych-lidi-vice-nez-anglicane/r~1552ef­b0e71711e3909b0025900fe­a04

kablik

to mne s..e, vůbec jsem to nepochopil…ale jen tak dál filosofe…

Agneta

Ptáči > pro koho to zadáváš ? Je to značně nepochopitelné…vy­padá to na „led“…to je fakt od tebe?
informace o písních jsou vyvyšovány nad zkoumáním našeho pobytu? — úchvatn