Jsou vůbec v Chebu lázně?

nácházejí se v Chebu nebo okolí lázně?

Nejlepší odpověď
annas

Na Chebsku jsou Františkovy Lázně a Lázně Kynžvart.

Jarni155 dodala Mariánské Lázně. Jak jsem na ně mohla zapomenout, když v nich několik roků žili rodiče mého muže!

Další odpovědi
anonym

No,pravda ze jsou,predesle odpovedi potvrzuji a pridavam Mar.Lazne,ktere jsou prekrasne.

panenka

Našla jsem že na CHEBSKU se nachází LÁZENSKÁ LÉČEBNA MÁNES a FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Prvni-pomoc-a-zdravotnictvi/Zdra­votnicke-sluzby/Zdravotnicka-zarizeni/Lazne/reg/cheb

člověk

přímo v Chebu,klasiclé lázně jako Vary,nejsou,
ale lázněma se dá nazvat místo,kde je sauna a koupele i masáže i s krátkodobým bydlením
to tam je