Jsou vtipy obrazem vlády?

Po revoluci jich moc nebylo, ale začínají se rozrůstat.
protestsongy▼
http://www.you­tube.com/watch?v=gYs­LeNW0jI4
http://www.you­tube.com/watch?v=DXCrJ9Ip­SBA

Promiňte, že nestačíme tolik vydělat, než stačíte rozkrást.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zcela určitě. Jenom vtipy ale stačit nebudou !!!!

Další odpovědi
Drap

Myslím, že obrazem vlády nejsou. Je to spíš snaha lidí zakrýt a nějakým způsobem překonat pocit, že s tím nemohou nic dělat.

Lakeysha

No jo, lidi rádi vymejšlej vtipy, hučej, nadávaj a hrajou si na chytrý, ale když pak přijde na věc a oni by s tim měli něco udělat, tak skutek utek…
Doplňuji:
Dráp: minimálně je mohou nevolit, to se mi zdá jako docela velká moc… kdyby lidi konečně zjistili, že existujou i jiný pol.strany než červení, oranžoví a modří, tak už to tu dávno mohlo vypadat jinak. Ale oni si radši rovnou řeknou:dyk je to jedno, všechno stejná pakáž…aniž by dali šanci někomu novému(mimochodem to, že tam narvou mezi dvěsta panáků šest zelenejch nováčků, z nichž ten hlavní je stejně v podstatě spíš modrej, tak to fakt nestačí)

anonym

teď nevím, jaký názor vybrat. Oba jsou výstižné, ale proti sobě. V podstatě oba máte pravdu.