jirka F

Jsou volně na trhu dostupné plynové masky?

POtřeboval bych to vědět protože když jdu kolem kuřáků kteří kouří venku v areálu školy tak musím chvíli zadržet dech tak jsem se rozhodl že nejlepší bude pořídit si jestli to jde plynovou masku protože já mám roztroušenou sklerózu a paní doktorka mě říkala že kouř s cigaret pro mě může být velice nebezpečný.

Odpovědi
honza19hk

tu vojeskou?? dá se koupit, ale abych pravdu řekl študáci se ti budou akorát tlemit..

Mravenec

Ahoj, chceš říct, že v prostorách,školy se kouří ?
To by bylo značně hulvátské chování vůči nekuřákům.. V hospodách ne, ale ve škole ano ???

A kouří učitelé nebo žáci ?

Plynová maska zakoupit lze.

jirka F

aspoň to zkusím třeba se mě nebudou smát když jím vysvětlím proč tu plynovou masku mám

jirka F

ano venku v areálu školy kouří učitele i žáci a kolem nich prochází plno nekuřáků