HonzikPernik

Jsou Věnečky zlaté kakaové nezdravé pro jezení? Obsahují špatné suroviny?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ano. Pro jezení zejména.

Další odpovědi
www

Jsou sladké a říká se všeho s mírou, tedy i cukru. To platí i pro zdravé jedince.
Nic vyloženě závadného ale neobsahují.

brillant

Ano, obsahují E500, E503, E322

elektrikář

Jako každý průmyslový výrobek obsahuje, nejrůznější konzervanty které maji prodlužovat jeho trvanlivost.Látky které zabraňůji vysychání. Místo pravého kakaa, barviva a smněs mletých kakaových slupek.

Andre5000

Ano, kromě přidaných chemických přísad obsahují cukr a tuky. Ale když se takhle ptáš, to bych nemohli jíst nic, co se u nás prodává. Jak se říká – všechno s mírou.