Hungalabunga

Jsou veliké rozdíly mezi psychoterapeutem a psychopatologem?

Nebo jsou si skoro podobný?

Odpovědi
Mp2

Psychoterapeuta může dělat s prominutím každý blbec.
Dělá to v podstatě jen pro peníze a jako východisko z problémů té navede k zajmovym a pohybovym činnostem, které introverta zbaví stresu..
Začít cvičit, jezdit na kole, kreslit, tancovat, hudba atd…
Moje rada tedy je.. K psychoterapeutovi jdi spíš jen jednou… Abys viděl, že to nemá cenu.. Akorát z tebe tahá prachy..
Pokud je to teda nějáký magistr…
Navíc sleduj, že ti nedá doklad a vezme si zálohu za další návštěvu :)

Potom jsou psychoterapeuti, kteří nejsou magistři… kteří jsou z oboru.. A tam má smysl chodit..
Navíc ti návštěvy u néj hradí pojišťovna…

Buďto psychoterapeut z oboru nebo psycholog…
Pokud je to vážnější, psychiatr..
Nebo si nech poradit svým lékařem, ke komu bys měl chodit..

Psychoterapeut by mél řešit příčinu ..
Psychiatr důsledek… A to vétšinou pomoci léků..

Něco jako když nemůžeš spát kvůli tomu, že soused každý den řeže na cirkulárce…
Buďto by ses s ním domluvil, aby řezal v dobé kdy jsi v práci.. A nebo bys začal brát silny prášky na spaní…
Přirovnani si dokážeš vymyslet lmsám i lepší..
Je to ale něco na tento způsob..
Buďto si vyřešíš problémy, kvůli kterým se cejtiš spatne.. Nebo budeš brát prášky…