Avatar uživatele
dust8

Jsou ve svátek 28. 10. otevřené hřbitovy?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh před 1273 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Obecnější otázka na otevření hřbitovů.

Hřbitovy mají výjimku, ale je třeba dodržovat daná pravidla.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-za-cestu-za-ucelem-pobytu-v-prirode-povazovat-i-navsteva-hrbitova

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Ano, jsou. Ani se neplánuje zatím žádné omezení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Aj keď sú otvorené cintoríny, v súčasnosti je lepšie tam nechodiť a na mŕvych spomenúť s doma. Svojich blízkych si viac uctíte tým, že kvôli ním nenachytáte covida a ostanete zdraví. S blízkou spomienkou pri hrobe počkajú, až bude vaše stretnutie bezpečné. Majú času dosť a neradi by vás v najbližsiu dobu stretli v aj záhrobí vo Svete mŕtvych.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Bohužel ANO, právě jsem byl zaúkolován coby děffka pro všechno a povezu tam sourosemetriky, aby mohly provést údržbu (jistě i pro mě práci najdou). Úplně mi to vypadlo z hlavy a to jsem měl takové krásné plány… :( :( :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Aliendrone, čo tak vyhovoriť sa, že rúšku máte v práčovni na druhom konci mesta? 🙂

před 1273 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ó laskonko slakdojemná, to by ANI NÁHODOU neprošlo. ony moc dobře vědí, co mi ušily a dovalily, mám MRAKY roušek, jak šitých, tak i z krabice jednorázových (všechno ještě z jara, když byla „roušková krize“). :)

Roušky k modrému, šedému, hnědému i černému obleku (včetně kombinací barev košil). Mám roušky „do garáže“, mám roušku „na lehko“, mám voděodolnou roušku (prý „do děště“), roušku snadno prodýchatelnou (kdyby mě chytil rapl a šel bych třeba sportovat) atd., atd. Myslím, že kdybych trochu štrachal, tak vyhrabu snad i roušku ke kosmickému skafandru. ;) :D :D

Ale ono je to už tak jako tak pasé, bo když jsem byl už v autě na cestě, tak telefon, at nikam nejedu, protože ZAČALO pršet. GRRRR!!!! :( :( :(

Už chápete Vaše Excelence JAKOU mám SVATOZÁŘ, když se mé sourosemetriky dožily tolika let bez toho, abych je po zásluze zardousil či jim způsobil ekvivalentní újmu? ;) :D :D

před 1273 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone, teraz som pochopila vašu odolnosť voči covidu. Nemôžem vás ľutovať, pretože to by ste nerozdýchali a Kepler by nemal sparingpartnera

před 1273 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek