dust8

Jsou ve svátek 28. 10. otevřené hřbitovy?

Nejlepší odpověď
annas

Obecnější otázka na otevření hřbitovů.

Hřbitovy mají výjimku, ale je třeba dodržovat daná pravidla.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-za-cestu-za-ucelem-pobytu-v-prirode-povazovat-i-navsteva-hrbitova

Další odpovědi
Alesh

Ano, jsou. Ani se neplánuje zatím žádné omezení.

led

Aj keď sú otvorené cintoríny, v súčasnosti je lepšie tam nechodiť a na mŕvych spomenúť s doma. Svojich blízkych si viac uctíte tým, že kvôli ním nenachytáte covida a ostanete zdraví. S blízkou spomienkou pri hrobe počkajú, až bude vaše stretnutie bezpečné. Majú času dosť a neradi by vás v najbližsiu dobu stretli v aj záhrobí vo Svete mŕtvych.

aliendrone

Bohužel ANO, právě jsem byl zaúkolován coby děffka pro všechno a povezu tam sourosemetriky, aby mohly provést údržbu (jistě i pro mě práci najdou). Úplně mi to vypadlo z hlavy a to jsem měl takové krásné plány… :( :( :(

led

Aliendrone, čo tak vyhovoriť sa, že rúšku máte v práčovni na druhom konci mesta? 🙂

aliendrone

led>>> Ó laskonko slakdojemná, to by ANI NÁHODOU neprošlo. ony moc dobře vědí, co mi ušily a dovalily, mám MRAKY roušek, jak šitých, tak i z krabice jednorázových (všechno ještě z jara, když byla „roušková krize“). :)

Roušky k modrému, šedému, hnědému i černému obleku (včetně kombinací barev košil). Mám roušky „do garáže“, mám roušku „na lehko“, mám voděodolnou roušku (prý „do děště“), roušku snadno prodýchatelnou (kdyby mě chytil rapl a šel bych třeba sportovat) atd., atd. Myslím, že kdybych trochu štrachal, tak vyhrabu snad i roušku ke kosmickému skafandru. ;) :D :D

Ale ono je to už tak jako tak pasé, bo když jsem byl už v autě na cestě, tak telefon, at nikam nejedu, protože ZAČALO pršet. GRRRR!!!! :( :( :(

Už chápete Vaše Excelence JAKOU mám SVATOZÁŘ, když se mé sourosemetriky dožily tolika let bez toho, abych je po zásluze zardousil či jim způsobil ekvivalentní újmu? ;) :D :D

led

aliendrone, teraz som pochopila vašu odolnosť voči covidu. Nemôžem vás ľutovať, pretože to by ste nerozdýchali a Kepler by nemal sparingpartnera