Jsou vám některé vaše zlozvyky opravdu užitečné nebo je na všechny z nich okolím nahlíženo skrze prsty?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám jediný zlozvyk, tabák. Tabák je mi užitečný, protože způsobuje klidovou náladu. Průzkum v okolí jsem nedělal a je mi celkem jedno, jak na to nahlíží.

Další odpovědi
zjentek

Jmenuj jediný užitečný zlozvyk, kerej by budil negativní zájem okolí. Snad si nesereš do záhonu před sousedy?