Tlaky

Jsou v Tunisku „evropské“ zásuvky?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zásuvky jsou dvoukolíkové a všechny spotřebiče jsou na 220V

Další odpovědi
Syd

ano

Zdroj: http://zasuvky­.hw.cz/index2­.php

led

Pozor „europskych“ zásuviek je viac typov.
Podľa odkazu od syda si pozrite zástrčky typu „C“ a typu „E“.

elektrikář

Ono ani evropské zásuvky vlastně nejsou jednotné. Je česká, Německá, Italská verze Anglická liší se provedením nulového kontaktu. Já osobně jsem to vyřešil než kupováním drahého adapteru.Vzal jsem si prodlužovačku a na místě koupil příslušnou koncovku.Konkrétně V Itáliji na některých pokojích byly italské na některých pokojích Německé univerzály kam šla také použít česká koncovka.Pozor na některých hotelech mají pokoje schválně jištěné slabým jističem a po spuštění varné konvice jistič vypadával. Tak jsme vařili na chodbě kde byl pro lux silněšjší jištění.