Cherry Pie

Jsou v photofiltre fonty podporující českou abecedu(háčky)

Nejlepší odpověď
gecco

PhotoFiltre (jako i jiné programy) využívají fonty instalované v OS – tedy ve Windows…
Takže pokud chceš nějaký font použít ve PhotoFiltre, nainstaluj si jej do Win…

Další odpovědi
ivzez

V programu Photo Filtre nejsou žádná písma, použít lze všechny fonty nainstalované
v systému. Pokud chcete požívat další fonty, bude potřeba je napřed nainstalovat.
Pozor při výběru nových fontů, ne všechny (obzvláště ze zahraničních webů) obsahují české znaky.