Papaja7

Jsou v Londýnských F1 normální zásuvky nebo ty jejich typické britské?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jak kde. Některé mají jen britské, jiné mají k dispozici oba dva typy.

Zdroj: vlastní zkušenost

Další odpovědi
HugoCharles

Kup si komplet všechny redukce z francouzské koncovky (co používáme my) na všechny zdířky, co na světě jsou (je jich asi 5). Všude na světě je to jinak a různě a ani ve stejné zemi není vše stejné.
Pamatuju si, jak na Srí Lance nám domorodec zapojil českou koncovku do anglické zásuvky tak, že to tam na sílu narval a místo toho třetího jistícího kolíčku tam nacpat větvičku. Světe div se, ono to fungovalo :) V dalším hotelu byly normální francouzský zásuvky, v dalším americký..

Zdroj: vlastní zkušenost