happyman

Jsou v kurzu kluci s dlouhými vlasy?

Jakou mají kluci s delšími vlasy šanci u děvčat

Nejlepší odpověď
iceT

kratší vlasy jsou lepší

Pro mě osobně jsou kratší vlasy lepší,pohodlnější,a u mužů je mi celkem jedno jak dlouhé vlasy mají;můj současný přítel si lebku holí,právě kvůli koutům a plešce,bývalý přítel nosil páčo delší než já a slušelo mu to.Vypadal jak čaroděj Tarabas.
Dnes už neplatí,že dlouhé vlasy nosí jen příznivci rockové hudby,a kluci mají dlouhé vlasy skoro vždy pěkné,neroztřepené.
Doplňuji:
jediný pánský účes co se mi nelíbí je alaJustin Bieber,kluci co ho účesem napodobují,mají divně skloněnou a natočenou hlavu,jak něčím postižení

Další odpovědi
briketka10

dlouhé vlasy nepodléhají době

jsem milovnice dlouhých
krásných vlasů u všech,
jak u kluků i holek ..
mí kluci byli muzikanti,
tak k nim pasovaly 😁

petra15

dlouhé vlasy nepodléhají době

dlouhe, u nekoho kratke, ale hlavne ne plesku !

Kemily

dlouhé vlasy nepodléhají době

Dlouhé vlasy u kluků jsou podle mě v módě, a mě osobně se to líbí. Ale někteří vypadají lépe s těmi kratšími ale také záleží na typu (vlnité/rovné) a samozřejmě na barvě. Je třeba myslet předem na to, jak sestřih ohodnotí okolí (brát v úvahu že se jim to nemusí líbit). Neublíží vám když se některých přítelkyní zeptáte, jak budete vypadat lépe a dle toho zvolit délku vlasů. Snad jsem pomohla :)

GM

dlouhé vlasy nepodléhají době

Doplňuji:
U mne jsou kluci s delšími nebo dlouhými vlasy v kurzu pořád, a to jsem „děvče“ už nějaký ten rok přes padesát.

anonym

dlouhé vlasy nepodléhají době

Doplňuji:
S dlouhými vlasy se dá víc tvořit, jk u žen, tak i u mužů, vždy budu upředňostňovat dlouhé vlasy jak u mužů, tak u žen, samozřejmě u mužů je to jen do doby, než jim začne ustupovat čelo, pak dopadnou jak Ondřej Hejma a to je hodně tragický 🙂 Nesmí chybět soudnost. Když jsou to řidké, lámavé vlasy, tak radši zkrátit, to je jasný.

Beer4Real

kratší vlasy jsou lepší

Já mám kratší a sem v kurzu pořád :)
Šance u žen se neodvíjí od délky vlasů, ale od velikosti konta 🙂

Yggdrasil.

dlouhé vlasy nepodléhají době

gaja

dlouhé vlasy nepodléhají době

NikkiHeat

kratší vlasy jsou lepší

Dlouhé vlasy u mužů nejsou teda nic moc. Já chodím hladce oholen a ostříhaný nakrátko a nestěžuju si.

marci1

kratší vlasy jsou lepší

Myslím si, že „v kurzu“ jsou kluci, kteří mají vlasy vzadu sestříhané na krátko, zatímco o hodně delší vlasy vpředu jsou sčesané přes čelo.
Vlasy nejsou tak důležité, hlavní je, jaký člověk to je. 🙂
http://www.schwar­zkopf.cz/skcz/cz/­home/trendy_lo­oks/mens_hair_sty­les/panske-ucesy-2014-z-milana.html

Poklička

kratší vlasy jsou lepší

NelieM

kratší vlasy jsou lepší

edITTT

kratší vlasy jsou lepší

No pokud nejsi třeba Shaun White nebo Fabio tak bych to raději asi volil kratší účes. Každému sluší něco jiného, ale dlouhé vlasy nejsou zrovna sázka na jistotu.

led

NikkiHeat,
koukam na text „Já chodím hladce oholen a ostříhaný nakrátko“
koukám na fotku „kratší vlasy jsou lepší“
jéé ona je kluk a má dlouhé vlasy :))

bolak

a jak je to s umaštěnejma vlasama, pořád frčej?

petra15

Beer4Real : a kdyz je nekdo (jako ty)cely den a celou noc na netu ( v tmave komurce), tak ma prirozene nulu na konte a nemuze ani zadnou nekam pozvat, ne chytraku a lhari ?

Beer4Real

haha :D jak já tě miluju, to ani slova nevyjádří :)
je super psát o někom něco když mě neznáš ani z dálky ;)
jinak žárovku v komůrce tu mám, na kontě cosi je a žádnou nikam zvát nemusím, ona mě zve sama ;)
peace kravko ;)