Rokio

Jsou v Bulharsku dobré životní podmínky pro důstojný život, pokud bychom byli bohatí?

V případě, že by se naše rodina chtěla odstěhovat do Bulharska (až zbohatneme), měli bychom tam dobrý život? Předpokládejme, že bychom žili jen z našich důchodů.

  • budoucí důchod otce = 13.000 Kč až 18.000 Kč
  • budoucí důchod mamky = 9.000 až 10.000 Kč
  • můj příjem za dvacet let = kolem 22.000 Kč
  • příjem mého bratra za dvacet let = 15.000 Kč

poznámka: Samozřejmě bychom si naše příjmy převáděli na bulharskou měnu.

poznámka: Je to jen můj odhad.

Dále bych já s otcem koupi v Bulharsku středně veliký rodinný domek v menším městě, abychom žili ve vlastním.

Myslíte si, že bychom měli v Bulharsku důstojný život, pokud vezmete v potaz tyto údaje?

Odpovědi
zjentek

Pokud byste byli boháči, důstojný život můžete prožít i v té nejchudší zemi světa. Nezapomeň, že peníze dnes „platí“ úplně všude!

autacek

Ty znáš azbuku? No já jen, jak si přišel zrovna na Bulharsko?