Avatar uživatele
Ušel ventil

Jsou v Albertu normální?

Dám na váhu balíček 4 banánů , ukáže cenu 19 kč , přijdu k pokladně a ejhle 22 kč , paní pokladní mi řekla že jsem to razit nemusel , že balíček 4 banánů je v akci ,a tedy akce je dražší než normální cena !!!, o ty 4 kč nejde ,jde spíš o princip jestli to tak dělají u více věcí (všiml jsem si toho, protože jsem kupoval jen ty banány)

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, orestez před 2234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nejen v Albertu, takhle se podvádí víceméně ve všech superhyper s údajnými slevami. Jen za nesoulad s avizovanými cenami v regálu a těmi účtovanými u pokladny byly rozdány desetimiliónové pokuty od ČOI. Dokonce snad šlo o dost významný podíl, čísla si už ale nepamatuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Tak ti nevím, není to to stejné, jako si vybrat nasáčkované brambory a lupnout si na ně cenu volně vážených? Tak trochu mě to tak připadá.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Tímto bych upozornil další chtivé nakupující na zdánlivé lákavé akční ceny, které jsou šířeny letáky nebo sledovacími portály jako je kupi cz. Akční cena neznamená sleva nebo nejnižší cena. K porovnání cen je nutné obejít regály a zjistit, že se dá nakoupit levněji i Albertu bez vyhlášených akcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Proč by nebyli?
Ty máš vědět a vidět co si kupuješ a kolik to stojí, jestli 4 zabalený banány za 22,– nebo kilo banánů za 30,– nebo kolik stojí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Jen pro odlehčení. Jak mnozí z vás znají lidi ze svého okolí, neuniklo vám jejich sledování akčních slev, třeba potravin. No a právě jeden kolega se stal terčem zájmu sledování pro legraci. Byla vyhlášena jakási sleva právě na banány v prodejně Albert. Četl leták, listoval a pak řekl, že to je výhodná koupě, že tam pojede. Tak co tedy v akci nakoupil? Jel přes půl Brna a koupil 5 banánů.

před 2234 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek