RAB

Jsou v Agathe Christie nějaké „nevražedné“ příběhy?

Psala Agatha Christie samé detektivky s motivem vraždy, nebo je v některých naúříklad jen loupež (vůbec žádná vražda)?

Nejlepší odpověď
annas

Sice všechny detektivky neznám, ale podle charakteristik se ve většině detektivek objevuje loupež, ale i vražda. Ale nevím na 100 %.

Další odpovědi
anonym

zajímavá otázka, snad pro nějakého zdatnějšího čtenáře nebude problém to zjistit, zde je přehled knih této autorky http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­gatha_Christi­e#Knihy

tipnul bych si, že autorčin vlastní životopis, se možná obešel bez vraždy 🙂

Terryle

Myslím, že se minimálně v povídkovejch souborech něco nevražednýho najde. Ale zaboha si na nic přesnýho nevzpomenu… jako natruc se mi vybavujou jen nevražedný příběhy A.C.Doyla.

atriplex

Psala i jiné příběhy než detektivní, ale pod jiným jménem a byly to propadáky.