paul1

Jsou už dnes všechny růže (rtěnky) neslíbatelné?

Nemůžeme se shodnout na tom, či jsou dnes vyráběné rtěnky neslíbatelné. Za našeho mládí tomu tak nebylo
a rtěnky zanechávaly stopty nejen na lících při polibku, ale i při menší opatrnosti na oděvech atd.
Díky za vysvětlení, Pavel

Nejlepší odpověď
annas

"Neslíbatelná rtěnka může být podle odborníků každá, stačí použít pár fíglů s pudrem a ubrouskem a je to. Výrobci ovšem obohacují trh i o speciální rtěnky, které podle reklamy vydrží téměř všechno a jejich barva ani intenzita není při nošení ohrožena.

Rtěnky jsme testovaly od nejlevnější po nejdražší. Výběr značek byl zcela náhodný. Koupily jsme ty, které jsou označované reklamou či odborným obsluhujícím personálem za neslíbatelné. Jednotlivé výsledky se opět vztahují pouze na konkrétní výrobek, nikoli na značku jako takovou.

Viz odkaz.

„Jestliže si neslíbatelnou rtěnku pořídíte, určitě podle vizážistky není dobré ji nosit každý den, pouze na výjimečné příležitosti, kdy chcete, aby vám barva držela po celou dobu. Proč? Protože velmi vysušuje, což jsme ostatně testem prokázaly. Tenčím rtům vůbec nedoporučuje tmavé barvy ani vykreslené kontury, protože zvýrazní jejich nedostatky (tedy štíhlost). Po odlíčení určitě nezapomeňte na regeneraci rtů.“

https://www.pro­zeny.cz/clanek/test-rtenek-nejsou-neslibatelne-24409

zjentek

Myslíš stálá při orálu? Tak si to zkus- napij se ze sklenice a pokud na ní rtěnka nezanechá žádný otisk, je stálá.