mosoj

Jsou USA nejlepší zemí na světě ?

http://www.mo­jevideo.sk/vi­deo/1b052/naju­primnejsie_tri_a_pol_­minuty_v_tele­vizii.html

Nejlepší odpověď
setapouch

Jak v cem. Celkove za mne ne, ale jsou lepsi nez druhy extrem – Rusko.

Další odpovědi
Beer4Real

Samozřejmě že ano.

www

Jak pro koho.
Většina američanů ti asi řekne ano, spousta ostatních však klidně a oprávněně ne. 🙂

Emefej

Nedovedu odpovědět. Na rozdíl od ostatních odpovídajících jsem nenavštívil všechny země světa, v USA jsem strávil jenom necelého půl roku a stýkal jsem se tam pouze s velmi omezenou skupinou obyvatel, což mi nedává právo vyslovovat hodnocení. Závidím ostatním, že mají dostatek vlastních zkušeností a mohou tedy nezaujatě odpovědět.

Drap

Samozřejmě že ne.

Mirdas

Dle mého bych si spíše vybral za nej zemí na světě Nový Zéland, Norsko a v Česku jsem také vcelku spokojen.
Ovšem zda by mne někdo vnucoval KLDR nebo Rusko, velice rád jako převážná většina uvítám USA.

ivzez

Nejsou.
Žádná země není nejlepší
a žádná není nejhorší.

střevo

Jsou nejvíc nenáviděnou zemí na světě.
Proč?
To všichni víme.
Nebýt USA, nebyly by války.
Už jen teď v poslední době ten „nesmysl Irák.“
Ale s se zbrojními výdaji vyššími než má celý svět dohromady, to nevypadá právě důvěryhodně.

Meligar99

Нет и нет и нет!

Kelt

Já si to nemyslím a pochybuji že si to myslí Kanaďané nebo Mexičané. Samozřejmě záleží v čem.

zjentek

nejlepší zemí je ta, na které stojíš