Tw!st

Jsou Ukrajinky a Rusky lépe vychované?

Nechci nikoho škatulkovat, vím že je to individuální. Ale je možné, že jsou holky z Ukrajiny nebo Ruska lépe vychované než Češky? Zdá se mi to, nebo se chovají jakožto přítelkyně ke svým přítelům mnohem lépe než holky u nás? Přijde mi, jako by holky z Ruska své přítele obdivovali, respektovali, vážili si jich a následují je. Kdežto z mých zkušeností české holky jsou spíše rozmazlené a mají naprosto absurdní požadavky na muže, zatímco ony samy nemají vůbec co nabídnout. To aby byl muž inteligentní, pracovitý, krásný, vysoce postavený. Ale co můžou nabídnout ony? Často neumí ani vařit nebo se jim nechce, neuklízí a nemají žádné hodnoty? V ruštině je pro takovéhle ženy krásné slovo: „Белоручка“.
Nebo je to tím, že je v Rusku více žen než mužů, tím pádem si nemohou dovolit být takto neadekvátní vůči mužům?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ve většině případů ctí rodinu jako základ a také ctí roli matky.Otázkou je,jak ještě dlouho budou ctít rodinu než je převálcují různí ti transgenderoví a homosexuální aktivisté a další bizárnosti našeho světa.

Další odpovědi
orwell

Z těch několika žen uvedené národnosti, které jsem trochu poznal (ve vší počestnosti) bych řekl, že máš v lecčems pravdu. Spíš bych řekl, že jsou zvyklé na tvrdší životní podmínky. Ono toho luxusu směrem na východ ubývá a tak jim ani nic jiného nezbývá. I drsnější klima sehrává svou roli. Fungovat venku při –30°C chce trochu jinou odolnost, než při –10°C.
A propos před několika roky jsem viděl v jednom cestopisném pořadu o Nepálu ženu, která nesla vyprat prádlo z chalupy v horách do 3km vzdáleného místa s jakousi kašnou napájenou odtávající vodou z ledovce. O teplotě vody jakož o kvalitě vyprání nevím nic, ale na otázku, zda je šťastná, odpověděla s úsměvem: „Ano jsem šťastná. Mám dům, muže, dítě a jsme zdrávi.“ Byl jsem z toho v šoku a vlastně jsem dodnes. Její věk tam nepadl, mohlo ji být tak 20(?). V takových podmínkách se asi stárne rychle.

Kepler

Něco na těch holkách je…Možná jejich výchova byla více tradiční, možná si neužívají tolik blahobytu a jsou přirozeně skromnější, co já vím?

jáára

ano

Mc Merkurion

… ženský jsou všude na světě, bez ohledu na barvu pleti a vyznání, stejný …

da ny

Rusky a zejména Ukrajinky jsou doma leckdy méně než kráva…… Chlap je chlap.
Ženy tam léta oddřely všechno, muži bojovali.
Ty, které nejsou doma spokojené, někdy vyrazí hledat štěstí na „západ“
Z e stejných důvodů jako ony u Češky jsou žádané a úspěšné.

Samozřejmě některé dívky, ženy mohou být zištné, líné atp.

Mně zase vadí ti nezodpovědní, rozmaztlení a líní mamánci. Jedni věčně naložení v hospodě.
Další bez pracovních návyků. Proč by se snažili a živili se a nedej Bůh. Aby podporovali nějakou ženštinu nebo živili a starali se o děti.
U maminky bydlí, papkají, maminka pere, žehlí. Táta pořídí auto, dostávají kapesné,
Vyžadují mnohdy luxusní oblečení, elektrotechniku. Nemají žádný cíl.

Ukrajinec dře tady, v ČR, aby pomohl rodině, mámě, sestře, ženě. Aby se postaral alespoň finančně o své rodiče (při absenci důchodu). Aby doma postavil dům.

ginze

Nedá se žádná národnost takto házet do jednoho pytle. Nedokážu posoudit, jak se chovají ke svému příteli, neboť nejsem chlap, ale obecně je každá jiná, stejně jako jedna Česka není stejná jako ta druhá. Ta česká žena, kterou jsi tu popsal, je maximálně tak nějaká městská slepice, která ani neumí zapnout sporák. Jenže právě po takové většina chlapů letí a pak se hrozně diví :)))

Pepa25

Ne, opravdu není možné formulovat, že „jsou lépe vychované“.
Ale zřejmě je ovlivňuje prostředí, které je na východě více tradiční, což znamená, že hodně žen přijímá, že se od nich očekává role zodpovědné hospodyně, ale na druhou stranu zase jiné manipulují a chovají se jako „zlatokopky“, protože mají méně přiležitostí se jinak prosadit. Chybí pak zlatá střední cesta. Tu vidím více u žen a dívek tuzemského původu.

Tw!st

De ny: No k těm Ukrajincům. Když jsem byl tehdy na odborném výcviku makat ve fabrice, tak jsem se denně setkával s nejedným Ukrajincem. Moje poznatky jsou takové, že to jsou nevychovaná hovada, které sem přišli dělat akorát nepořádek a dostávat za to na jejich poměry skvěle zaplaceno. Víc než odvedené práce po nich bylo nachcáno všude po toaletách, nedojezené zbytky jídla které se válely po zemi a prázdné kelímky od kafe.