flodur

Jsou u vás ještě poutě? U nás ne.

http://www.zas­mejse.cz/vtip­ne-obrazky/v4873-matejska-pout.html

Nejlepší odpověď
Spiritus

asi tak jednou za rok naštěstí…vždycky když přijeli tak celý týden pršelo…

Další odpovědi
ReHu

V Chrudimi ja pravidelně každým rokem.

panenka

U nás bývají Hody a Hodky to k nám přijede vždy plno stánků kolotočů já se vždy jen divím kolik jsem tam nechála zase peněz.

aramah

Chodím každým rokem s vnukem. Ale letos už je konec,Byli jsme na třech.

Jahoda

Poutě už bohužel ne, ale každým rokem tu máme městské slavnosti. Letos se to propojí s Mistrovstvím v rýžování zlata a přijedou sem lidé z různých koutů země. Na náměstí budou zase hrát různé kapely, bude ohňostroj apod. Takže se moc těším. Zase tam nechám hodně peněz, jako vždy. Ale když je to jednou za rok… 🙂

anonym

Poutím a cirkusům v podstatě odzvonilo.
Když byla v Praze Matějská,to bylo!