dudu

Jsou tyto rady nad zlalo?

Příručka pro rok 2014

  1. Pij hodně vody.
  2. Jez snídaně jako král, obědy jako princ a večeře jako žebrák.
  3. Jez víc jídla, které roste na stromech a keřích a jez méně jídla, které je zpracováváné.
  4. Žij se třemi E – Energie, Entuziasmus, Empatie.
  5. Modli (medituj) se a věnuj tomu čas.
  6. Hrej více her.
  7. Čti více knih, než v roce 2013.
  8. Seď v tichosti alespoň 10 minut každý den.
  9. Spi 7 hodin.

10.Procházej se 20–30 minut každý den a usmívej se při tom.

„No jiště“

Nejlepší odpověď
beer

Nevím jestli nad zlato, ale vím, že jsem to našel mailech tuším už loni i s doplněním: ))
https://calavi­e.signaly.cz/1302/pri­rucka-pro-rok-2013

Asi se jedná o hojně rozesílaný spam a bůhvíjak dlouho..

Další odpovědi
pusinka50

Ano, tyto rady jsou nad zlato. Jíst stravu více rostlinnou, čerstvou zeleninu a ovoce, a bílé maso, žádné uzeniny, žádné konzervy, ani uzené, tučné a smažené maso a jen celozrnné pečivo. Po vzbuzení a kafem před sebou, sedím v tichosti při cigárku cca 10 minut a rovnám si myšlenky. Bohužel meditovat ještě neumím, neumím se odpoutat od myšlení a zůstat jen tak bez myšlenek. Ale spím déle než 7 hod. Každodenní procházky rychlým tempem nabudí hladinu endorfinu a dopaminu v mozku, t.j. hormony štěstí, že má člověk pak lepší náladu. Bohužel mi v létě někdo přejel pejska a tak se na osamocené procházky nedostanu, ani mě to samotnou nebaví, což je má chyba. Ale vím, jak při třeba hodinové procházce rychlejším tempem jsem měla hned lepší náladu:-)

marci1

Samozřejmě, že jsou nad zlato ( ne zlalo 🙂 ) a to nejen pro letošní rok, ale platí to stále. Akorát usmívat bychom se mohli častěji. 🙂

arygnoc

No jiště

tá je nad zlato.

[s iróniou i bez]

Kelt

Tyto rady mají něco do sebe, ale chybí tam to podsatné. Nejsi na světě sám, všude jsou lidé. Je třeba aby jsi miloval ostatní, jako sebe samého. Bod 6 nepovažuji za nejdůležitější, některé se nedají každodenně splnit. Body 5,7 a 8 se dají provádět najednou při dojíždění.

Sůwa

Já dostala těch rad 38 🙂