Avatar uživatele
dudu

Jsou tyto rady nad zlalo?

Příručka pro rok 2014

  1. Pij hodně vody.
  2. Jez snídaně jako král, obědy jako princ a večeře jako žebrák.
  3. Jez víc jídla, které roste na stromech a keřích a jez méně jídla, které je zpracováváné.
  4. Žij se třemi E – Energie, Entuziasmus, Empatie.
  5. Modli (medituj) se a věnuj tomu čas.
  6. Hrej více her.
  7. Čti více knih, než v roce 2013.
  8. Seď v tichosti alespoň 10 minut každý den.
  9. Spi 7 hodin.

10.Procházej se 20–30 minut každý den a usmívej se při tom.

„No jiště“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, pusinka50, redy, marci1, sofid před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nevím jestli nad zlato, ale vím, že jsem to našel mailech tuším už loni i s doplněním: ))
https://calavi­e.signaly.cz/1302/pri­rucka-pro-rok-2013

Asi se jedná o hojně rozesílaný spam a bůhvíjak dlouho..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Ano, tyto rady jsou nad zlato. Jíst stravu více rostlinnou, čerstvou zeleninu a ovoce, a bílé maso, žádné uzeniny, žádné konzervy, ani uzené, tučné a smažené maso a jen celozrnné pečivo. Po vzbuzení a kafem před sebou, sedím v tichosti při cigárku cca 10 minut a rovnám si myšlenky. Bohužel meditovat ještě neumím, neumím se odpoutat od myšlení a zůstat jen tak bez myšlenek. Ale spím déle než 7 hod. Každodenní procházky rychlým tempem nabudí hladinu endorfinu a dopaminu v mozku, t.j. hormony štěstí, že má člověk pak lepší náladu. Bohužel mi v létě někdo přejel pejska a tak se na osamocené procházky nedostanu, ani mě to samotnou nebaví, což je má chyba. Ale vím, jak při třeba hodinové procházce rychlejším tempem jsem měla hned lepší náladu:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že jsou nad zlato ( ne zlalo 🙂 ) a to nejen pro letošní rok, ale platí to stále. Akorát usmívat bychom se mohli častěji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

No jiště

tá je nad zlato.

[s iróniou i bez]

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tyto rady mají něco do sebe, ale chybí tam to podsatné. Nejsi na světě sám, všude jsou lidé. Je třeba aby jsi miloval ostatní, jako sebe samého. Bod 6 nepovažuji za nejdůležitější, některé se nedají každodenně splnit. Body 5,7 a 8 se dají provádět najednou při dojíždění.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já dostala těch rad 38 🙂

před 3760 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek