Monigue

Jsou tyto brýle sluneční?

Ahoj,začaly se mi líbit tyto brýle,ale nevím jestli jsou jen jako doplněk,nebo jsou sluneční?(odkaz) Dě­kuji

http://wayfarer­.cz/1299-Bryle-Wayfarer-cire-cerne.html

Nejlepší odpověď
ReHu

Proč by měly být sluneční?
Tmavé nejsou, jsou čiré a o stmívání skel se tam také nezmiňují.
A nějký UV faktor na ochranu oka za 200 Kč? Těžko.

Další odpovědi
Lenjička

Tyto brýle jsou jen jako doplněk. Jsou čiré, což znamená, že mají normální sklíčko, které není dioptrické. Nezačerňují se ☹
Ale jsou pěkné! 🙂

hanulka11

Myslím také, že jsou jen trendové . Za 200kč i kdyby měly tmavá skla tak to není ochrana proti slunci

pokazdejinak

tyhle jsou opravdu jen jako doplněk, ale jestli chcete sluneční, tak zkuste ty „vedle“ :)

http://wayfarer­.cz/1308-Bryle-Wayfarer-cerne.html

Děda Louda

Záleží jen na tobě, jaká skla si do brýlí necháš zasadit.

dědapetr

Nejsou,ale můžete si je potom nechat udělat.

optikdodomu

sluneční brýle tohoto oblíbeného modelu jsou také k dispizici zde: http://www.optik-do-domu.cz/katalog-bryli-icona/slunecni-bryle-icona-a-de/slunecni-bryle-de0064-s109772828

dovolím si také uvést na pravou míru několik věcí z odpovědí:
UV ochrana je 100% na všech prodávaných brýlích v ČR, tedy i těch za 100,– na stánku, pro výrobce je daleko těžší/ nákladnější vyrobit brýle bez UV filtru (v ceně brýlí rozhodně neplatíte za horší/ lepší ochranu)
Sluneční čočky si sice můžete do obruby, která se Vám líbí nechat udělat u optika, ale bude Vás to stát daleko víc než samotné brýle. U nás je to možné za 1290,–kč.

Zdroj: www.optik-do-domu.cz/katalog-bryli-icona/slunecni-bryle-icona-a-de/slunecni-bryle-de0064-s109772828

perica

mno ja bych se stim moc nehral.. levne znackove bryle mas tady…eurooptik.cz a nemusis nic resit. setrit na ocich bych asi nechtel.

Zdroj: www.eurooptik.cz

Janča169

Pozná se to podle sklíček jestli jsou tmavé jsou sluneční tyto brýle sluneční nejsou!

honza32

Já bych tedy chodím sem kde mám velkou zákaznickou slevu https://optika-pankrac.cz

honza32

Brýle jsou hezké líbí se mi také tento styl obruby.