autacek

Jsou tu lidé, co nedostali nikdy žádné ocenění nebo diplom?

A pokud patříte k té druhé, oceněné skupině, za co to bylo?

Nejlepší odpověď
Justin1

Na gymnáziu jsem dostával ocenění za účast na olympiádách, potom přišel vysokoškolský diplom, potom doktorský diplom. Mám taky jeden diplom z turistického pochodu a asi tři elektronické pamětní lístky za účast v soutěžích v navazování spojení vysílačkou na pásmu PMR. Když se podívám na svoje statistiky v geocachingu, mám tam řadu nasbíraných virtuálních odznaků a suvenýrů.

Další odpovědi
Alesh

Tak diplomů dostal každý člověk milión, přinejmenším „za účast“. Já si pamatuju, že jeden z prvních diplomů, možná že to byl ten úplně první, jsem dostal ve škole nebo ve školce za jízdu na kole. Já a další dva mojí spolužáci jsme ho dostali za to, že já jako jediný jsem byl schopný na kole projet slalom. Tenkrát jsem bral jako velkou křivdu, že ten diplom dostali i ti dva, přestože oni ten slalom nezvládli, ale pouze byli se mnou v týmu. 🙂

Kepler

Jediné skutečné ocenění byl pro mě VŠ diplom a pak další kvalifikační pičučinky jako expert na ISO 2001 a 2014. Čeho ovšem lituji, že jsem nikdy nedostal řád Klementa Gottwalda nebo Rudou hvězdu hrdiny Sovětského Svazu 😎

Rokio

Několik diplomů jsem si vysloužil.

Nejvyšší hodnotu má diplom 2. místo v soutěži Finanční gramotnost v okresním kole. Dostal jsem ho na OA.

Na základce jsem byl druhý v běhu Karolínka cup (ut) a druhý v páce.

Získal jsem i medaili v paralympiádě a stříbro na tomto webu. Na učilišti jsem vyhrál soutěž v piškvorkách a na OA jsem byl třetí ze třídy v psaní na klávesnici.

dudu

Svého času jsem byl držitelem odznaku „mladý kombajnér“.

paul1

No sem tam se mi nějaké ušlo, bylo to z oblasti zlepšovatelského a racionalizačního hnutí. Po r. 1969 ale jen: Pochvala i čestné uznání (čti první písmena).
Jo přece jen ještě něco bylo: Stříbrná Jánského plaketa za darování krve.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

A ještě: ocenění „bronzový“ za získané body na webu Odpovědi.cz.

paul1

Jo díky, na to jsem nějak pozapomněl.