Avatar uživatele
autacek

Jsou tu lidé, co nedostali nikdy žádné ocenění nebo diplom?

A pokud patříte k té druhé, oceněné skupině, za co to bylo?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, paul1 před 1168 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Na gymnáziu jsem dostával ocenění za účast na olympiádách, potom přišel vysokoškolský diplom, potom doktorský diplom. Mám taky jeden diplom z turistického pochodu a asi tři elektronické pamětní lístky za účast v soutěžích v navazování spojení vysílačkou na pásmu PMR. Když se podívám na svoje statistiky v geocachingu, mám tam řadu nasbíraných virtuálních odznaků a suvenýrů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Tak diplomů dostal každý člověk milión, přinejmenším „za účast“. Já si pamatuju, že jeden z prvních diplomů, možná že to byl ten úplně první, jsem dostal ve škole nebo ve školce za jízdu na kole. Já a další dva mojí spolužáci jsme ho dostali za to, že já jako jediný jsem byl schopný na kole projet slalom. Tenkrát jsem bral jako velkou křivdu, že ten diplom dostali i ti dva, přestože oni ten slalom nezvládli, ale pouze byli se mnou v týmu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jediné skutečné ocenění byl pro mě VŠ diplom a pak další kvalifikační pičučinky jako expert na ISO 2001 a 2014. Čeho ovšem lituji, že jsem nikdy nedostal řád Klementa Gottwalda nebo Rudou hvězdu hrdiny Sovětského Svazu 😎

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Několik diplomů jsem si vysloužil.

Nejvyšší hodnotu má diplom 2. místo v soutěži Finanční gramotnost v okresním kole. Dostal jsem ho na OA.

Na základce jsem byl druhý v běhu Karolínka cup (ut) a druhý v páce.

Získal jsem i medaili v paralympiádě a stříbro na tomto webu. Na učilišti jsem vyhrál soutěž v piškvorkách a na OA jsem byl třetí ze třídy v psaní na klávesnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Svého času jsem byl držitelem odznaku „mladý kombajnér“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No sem tam se mi nějaké ušlo, bylo to z oblasti zlepšovatelského a racionalizačního hnutí. Po r. 1969 ale jen: Pochvala i čestné uznání (čti první písmena).
Jo přece jen ještě něco bylo: Stříbrná Jánského plaketa za darování krve.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
paul1

A ještě: ocenění „bronzový“ za získané body na webu Odpovědi.cz.

před 1166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
paul1

Jo díky, na to jsem nějak pozapomněl.

před 1157 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek