Jsou tu i tací, kteří diskutují, diskutují, a až jim dojdou argumenty, odmlčí se a jdou na staré otázky si vylít zlost?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě...­........i tací se najdou.

Další odpovědi
Lamalam

To si piš, že jsou. Až mi dojdou argumenty, tak na tebe vlítnu.

gecco

Nejjednodušší je se na takové ptáky vys…kašlat…
Ať se žlučí a svými podrazy třeba zalknou…
😉

annas

Ano. Dopisují do diskusí poznámky u starších otázek Ódkazy na urážky nebudu raději vkládat.
--

Bylo to i v minulosti. Jeden známý uživatel, který sleduje, co se zde děje, stejně jako jeho parťáci, třeba po 150 dnech otevřel otázku, reagoval v diskusi, pozval své známé, ti se přidali a nakonec odeslal jako anonym odkazu tomu, na koho „plival“…

briketka10

Ano je jich tu plno a počkej až já se odmlčím 😁
BUBUBUBUBU

ReHu

O starých doplněných otázkách nevím.
Snad jen o tom, že někoho dlouhé a bezpředmětné diskuze přestanou bavit.
Jinak souhlasím s gecco.

johana 56

Nějací 'Jiráskové‘ se určitě najdou.
Když se rozhodnou vylít si zlost na starých otázkách a jen vloží příspěvek do diskuze,málokdo si zpětně přečte,takže se vlastně nic nestalo.Pokud ale tuto otázku odstraní,nastává doba temna a prakticky bojují proti všem,kteří u dotazu odpovídali.. …
Těžko odhadnout,jestli je přehlížení jejich počínání zklidní,nebo naopak nažhaví ))

Agneta

Barbakane > pozor ať na tebe Lamalam nevlítne:DDD > minulý týden psala jaké jsou její hobby: „střelba a porno“ :DDD > tak si vyber:DDD

Lamalam

V otázce o hobby jsem o pornu nenapsala ani slovo.

gagaga

a ja zase nepsala nic o strelbe !
:)

  • iv-

Agneta

a já zase nevím, co to porno je
:DDD

gecco

Holky – koukám, že vás by byla radost doučovat…
😉

briketka10

Jo jo je to tady Lamalam koukej o tom pornu 😁
a mě Jugar nahlásil odpověď :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-vam-jeste-slouzi-vyborne-internet-vyjma-odpovedi-cz#discussion