crybaby

Jsou to příznaky nějaké vážnější nemoci?

Zdravím,
mamce se už několik dní na lýtkách vyskytují tyto vředy (nejsem si jistá co to je). Pravé i levé lýtko, na každém lýtku asi 2–3 takové vředy. Ještě k tomu má takový větší, trochu zčervenalý pupínek na břiše. Je jí 45, už 11 let má cukrovku. Neví někdo, zda to jsou nějaké příznaky vážnější nemoci? Souvisí to s cukrovkou? V nejbližší době zajde k lékaři, ale ráda bych už dopředu věděla co by to tak mohlo být.
V odkazu se můžete podívat na její lýtko, budu ráda za každou odpověď.
http://imgwor­ld.cz/D98rCkkT­tY.jpeg

Nejlepší odpověď
nyjono

Co přesně znamená v nejbližší době?
K čemu ti bude informace od laika?
Pokud je diabetik, je lépe s návštěvou lékaře neotálet.

Další odpovědi
yuko

Muze jit o nejaky typ bercoveho vredu. Mamka musi zajit k lekari.