Jsou to pouze náhody?

Mám jednu kamarádku se kterou se znám už asi 4 měsíce, za tu dobu jste zjistily, že máme polovinu věcí společných. Vždycky když se bavíme co sme dělaly jako malé ta druhá to dělala taky. Dívaly jsme se na takové obrázky které sme kreslily asi v sedmi, jsou to návrhy oblečení a takové blbinky, kreslily jsme vážně dost podobně, když sem mamce ukázala fotku jednoho toho obrázku řekla mi proč si fotím staré výkresy. Pár lidí nám i řeklo, že podle fotek jsme si byly i dost podobné. Jak jsou takové ty čáry na dlaních, tak na pravé ruce je máme spolu téměř totožné, nevím jestli to jde s někým mít stejné čáry, ale my je máme. Hodněkrát když si píšeme, tak se nám v hlavě honí podobné myšlenky a když něco napíšeme, tak to někdy chtěla napsat i ta druhá a nebo jsme to napsaly ve stejnou chvíli. Zjistily jsme, že máme doma na stromeček stejnou špičku. Bydlíme od sebe hodně daleko, ale přesto toho máme tolik společnýho. U ní mám pocit, že mi rozumí a jako by to byla moje sestra. I když to jsou všechno nejspíš jen náhody spousta z nich nám nejde do hlavy. Nechápu jak můžu mít s člověkem kterýho jsem nedávno poznala a nikdy předtím jsem ho neznala tolik společných věcí. Každý den zjišťujeme kolik toho máme společnýho. Má s něčím takovým někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Není to náhoda, ale také to není překvapivé … 🙂 Např. „téměř totožné čáry“ mají na rukách skoro všichni. Děti kreslí ve stejném věku podobné věci, lidé mají stejné špičky na stromku, protože je koupili ve stejném obchodě, holky si píší v reakci na podobné události podobné věci do deníčků atd.
Prostě si rozumíte, ale nic hlubšího bych v tom nehledal 😉

Další odpovědi
Drap

Náhody mohou být nevyzpytatelné.

marci1

Kdo ví, co to je. Náhoda, nebo něco mezi nebem a zemí ? Mám něco podobného. Kamarádku, která mluví, dělá, přemýšlí úplně stejně jako já. Kolikrát se zřekneme, chceme říci úplně to stejné. Máme doma stejné knihy, líbí se nám stejné věci, máme stejné názory na život, vše řešíme humorem. V rozhovoru máme stejná témata. K vánocům si třeba koupíme stejný dárek. Také si kolikrát lámu hlavu nad tím, jak je to možné. Ale je to fajn, každý to asi nezažije. Važme si toho. 🙂

anonym

Spřízněná duše?
http://www.po­selstvigralu.cz/ve-svetle-pravdy-poselstvi-gralu.php