Avatar uživatele
Vicki

Jsou to chamtivci??

Co si myslíte o lidech,kteří jsou vždy když mají narozeniny či svátek obdarováni,ale nikdy nic tzv.nešoupnou,i když se tváří jako kamarádi?Osobně bych to nedokázala.
Doplňuji:
Pro Mojitka:No zkrátka nedokážu pochopit chování člověka,který pokaždé čeká,co dostane k svátku a naroz.a pokaždé nic nešoupne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Vicki

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Ewush, Jahoda před 4215 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Opět se trochu liším od ostatních.
Pokud někoho pozvu na nějakou oslavu ( jakoukoliv - já jich moc nedělám) v žádném případě nečekám dárky, ale jsem šťatný když dotyčný přijde a můžeme spolu pokecat. Zejména když v mém případě nejde určitě o žádnou protekci.

Doplňuji:
Pohoštění ja naprostá samozřejmost. Ani mně nanapadlo že by to mohlo být jinak.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jsem člověk, který si vždy vzpomene, když má někdo jakékoliv výročí. Od nikoho nic nečekám, ale když někoho pozvu, vždy připravím pohoštění, nejen u příležitosti oslav.
Takovým typem člověka, o němž se zmiňujete, byl náš bývalý ředitel. Když mu všichni zaměstnanci přáli k narozeninám, komentoval přání slovy: "Zítra si štrnknem." Jenže vždy v den jeho narozenin přijela manželka, odvezla dary, štrnknutí nebylo, snad k přípitku dojde, až se sejdeme v nebi. Když slavil padesátiny, jeho žena přivezla dort. Udělat z něj 40 porcí, to byla síla!
S takovými jedinci jsem se setkávala moc často. Nevím, zda je to tím, že žiji na Hané, protože o Hanácích panuje, že jsou lakomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nemám takové VICKI lidi ráda jednou bych to možná zkousla ale podruhé bych tomu nebo té dotyčné řekla že at se nezlobí ale vždy když mě pozve tak já jí dárek koupím a když jí pozvu já tak ona mi nic nekupuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie tí, čo majú narodeniny, by mali byť obdarovávani, ale ich rodičia. Len im môžu ďakovať za svoje narodenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Popiste to podrobneji,mila Vicki ;-)

tipnul bych to na samý ženský...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Znám jich taky několik a i když si desetkrát řeknu,že se na ně příště vykašlu,tak mi to stejně nedá.Jen pro zajímavost-máme tady jednoho,kterej má našprtanej celej kalendář,aby mohl popřát k svátku a pak čeká na kořalku a docela drze si o ni i řekne.Musím se tomu smát....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já jsem asi"divná",ale nerada dárky dostávám.Kromě ježíška.Nevím jak se mám tvářit a už vůbec nesnáším dárky od známých a kamarádů,kteří očekávají dary ve stejné hodnotě.Tchýně zásadně nesundavá cenovky.Ráda kupuji různé kravinky jen tak pro radost a né kvůli narozeninám.Naštěstí mě všichni znají a udělají mi větší radost,když příjdou jen tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ano máte pravdu znám takových lidí několik.Také mi to se.... ale co naděláte.Dokonce jedna osoba byla u mne na oslavě narozenin,ale když on měl narozeniny tak jsem o tom ani nevěděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Také znám pár takových lidí.Já třeba dárky ráda dávám,a nemusí to být třeba jen k svátku,narozeninám,vánocům apod.,ale třeba i jen tak,během roku.Nemůžu napsat že takové lidi nemám ráda,ale spíš to člověka zamrzí,že něco nedostane,také jen tak z přátelství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

Takových lidi kolem sebe mám, že ani prsty na nohách by mi nestačily, abych je spočítala. Já osobně vozím lidem, které mám ráda, nějakou drobnost i když vypadnu třeba jen na týden z města. Chci jim udělat radost a nečekám od nich, že mi za to budou kdo ví jak vděčni. Jen chci, aby věděli, že na ně myslím. A na lidi, kteří jsou chamtivci až za hrob, kašlu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy