Hufnágl

Jsou tady pravidla pro srandu králíkům nebo jen pro někoho?

Bylo mi oznámeno, že : Vaše otázka: Už jste se při holení někdy řízli, ale pořádně? Je považována za duplicitní, opakující se příspěvek, a přitom je uvedeno v pravidlech: Opakující se otázka, která je již v archivu není porušením pravidel.
A mimochodem: Nedostal jsem oznámení do zprávy, ale přímo do emailu, což je divné, jako s tou ženštinou co nabízí fotky.

Odpovědi
Kepler

Tak mi z toho vychází, že ti to smazal admin podle uvolnění pravidel vpravo dole:
„Opakující se otázky jednoho uživatele jsou porušením pravidel.“

Arne1

ano.

Dochy

Já to teď nebudu v pravidlech dohledávat, jen co si pamatuju „dojem“ z toho uvolňování pravidel: mám za to, že ten bod „duplicitní“ nebyl úplně vypuštěn, jen podle mně mělo jít o to, že duplicitní otázky nebudou proti pravidlům automaticky vždy (jak platilo dříve), ale že se bude posuzovat, zda ta duplicita má či nemá opodstatnění.

Opakuji: neručím za to že to tak opravdu je, nedohledávám v pravidlech…

Hufnágl

Kepler
Kdy já jsem vložil identické příspěvky ohledně holení?

Kepler

To já nevím a pátrat nebudu. Nemusí jít o doslova identické příspěvky, stačí když byly podobné.