Nikiiiiii3

Jsou stránky Wix zdarma?

Chci si založit blog na stránce www.wix.com.Píšou tam,že je to free,ale když chci něco upravit,tak mi tam hned naskočí nějaká nabídka služeba,ale je to placené a je tam něco o tom,že se za stránky platí,tak nechci naletět,protože chci stránky zdarma.Nevíte,jak to u těchto stránek funguje?Jsou zdarma? Děkuji

Odpovědi
Noga

Ano, jsou zdarma ale..

  • máte dost omezený úložný prostor
  • na vašich stránkách se budou zobrazovat reklamy na wix.com
  • nemůžete použít vaši adresu (např. www.mojestranky.cz)

Pokud byste chtěl ta omezení zrušit stojí to 99 euro/rok, cca 2500Kč. Jestli to chcete použít jen pro blog, tak by to tak vadit nemělo.
Osobně bych si koupil vlastní doménu + webhosting a nainstaloval wordpress nebo jiný free CMS. Celé to jde pořídit už od 500Kč/rok což je pakatel a máte kompletní kontrolu.