Dane

Jsou bezpečné stimulátory růstového hormonu, které se prodávají jako sportovní výživa?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ano

Je jich tam jen pár mg, růst neovlivní, jestli mají nějaké vedlejší účinky, nevím.

da ny

ne

Často jsou nesprávně užívány (vysoké dávky), se zvýšeným množstvím testosteronu přichází více agresivity :(.
„Vhodnost“ užívání lze zvážit u mužů po 30, kdy začíná přirozené ochabování jejich svalstva. U sportovců nebo těch, kterým záleží na figuře zhvízdané i nadměrným množstvím svalové hmoty .D.
Bohužel se těmito přípravky ládují zejména mladí chlapci, kdy právě u nich pozorujeme zvýšení agresívního projevu a chování.

arygnoc

ne

nemám odvahu naordinovať si sám ani acylpirín, nieto ešte k tomu hormóny.
dôverujem odborníkom (=lekárom).

😉