Misak22

Jsou spolehlivé vozy značky Škoda Octavia 1.9 TDI???

Chtěl bych se zeptat těch co mají skušenost se Škodou Octavia 1.9TDI (66 a 81 kw) r.v 1998 až 2001.Jsou spolehlivé??je u těchto motorů stejná spotřeba??

Odpovědi
mojitek

Ta vykonnejsi verze maj nekdy problem prave s turbem.Obecne 1,9 TDi Skoda(VW) je uz starsi model,ale jinak jsou to drzaky a spotreba je mala-dle jizdy 4,5–5 litru nafty.Ale kupovat auto jedine s nekym kdo tomu aspon krapet rozumi.Poslechnout si motor za studena a ostatnich plno veci…