Jsou Spojené státy americké opravdu tak velmi nenáviděnou zemí po celým světě?

Zajímalo by mě, jestli je opravdu pravda, že USA je země, kterou celkově ve všem nenávidí snad celej svět? Je také pravda, že v USA je možné sehnat jakoukoliv zbraň na každém m2 a že se pak od volného prodeje zbraní odvíjí vysoký počet vražd na m2 a zvýšené kriminality a gangů po celém území USA? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne. U nás je obdivujeme a oslavujeme. Stačí si pustit občas zprávy.

Další odpovědi
Kepler

Každá země má zákonitě svoje kámoše i nepřátele. Podle toho jak se tam každý chce dostat a jak přísné imigrační zákony musí USA mít, tak těch příznivců je opravdu hodně. Na prodej zbraní jistě platí limity i tam, ale záleží i na tom, kdo zbraně zneužívá. Myslím, že kriminalita a gangy by existovaly i bez toho volného prodeje. Kdo si zbraň opatřit chce, ten si ji opatří, stejně jako u nás.

Petula00

U nás je obdivují jen havlistická paka bez vlastního názoru.

dr.luha

Kdo by je měl rád, když jsou rozlezlí po celém světě jako rakovina a likvidují jeden národ po druhém.

anonym

Vzheldem k útokům ke kterým v Evropě dochází by možná nebylo od věci začít pracovat i na schopnosti vlastní obrany a legálním držení zbraně. Řadu teroristů by to od jejich činů odradilo. Vjíždět do davu s kamionem by se fanatikovi nemuselo vyplatil když by řekněme 5% napadených bylo schopno po něm vystřelit.

Nic není černobílé, na vše se dá pohlížet s odporem i s pochopením …

Osobně uznávám jakýkoliv národ který si umí vážit své svobody a umí ctít demokratické principy. Ale také rozumím tomu že Spojené státy občas zapracují na svém negativním obrazu, nejvíc asi v poslední době poškodil obraz spojených států v zahraničí preziden Donald „twitter“ Trump, jehož patrná fascinace konspiračními teoriemi a neuvěřitelně nabubřelé ego vysílá do světa jeden trapný signál za druhým …

Lamalam

Na rozdíl od většiny odpovídajících jsem v USA žila pouhé dva roky, odpovědět tedy neumím.

S nákupem libovolné zbraně nemáš pravdu.