hanna4

Jsou smíšené týmy v basketbalu?

Můžou být smíšené týmy v basketbalu.Když jsou školní aktivity můžou se přihlásit i holky a kluci dohromady?Může být trenérka basketbalu?Kdybych se přihlásila do basketbalu a byli tam jenom kluci mohla bych se přidat a hrát s klukami?Předem nejsem žádný uchylak :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Určitě můžeš v rámci školních sportovních aktivit s klukama hrát, ale připrav se na těsnou osobní obranu.

Další odpovědi
Klaproth

O žádné oficiální soutěži smíšených týmů nevím, ale ve škole určitě můžeš s klukama hrát.