Rohlik

Jsou sledováním pornografie negativně více ovlivněni muži, nebo ženy?

Říká se, že sledováním pornografie (hlavně video materiálu) člověk získává předsudky, které ho negativně v intimním životě ovlivnují.
Můj dotaz zní, zda jsou více ovlivněni muži, nebo ženy. Teď neberme v úvahu, že pornografií sledují více muží.

Nejlepší odpověď
da ny

Bez seriozních studií, odposloucháno/od­koukáno ze života získávají spíše muži falešné představy a očekávání… 🙂

Další odpovědi
Drap

Ono se toho říká víc a nemusí to být vždy pravda. Neviděl jsem doposud žádnou solidní studii na toto téma. Faktem taky je, že sledování pornografie nemusí mít vždy negativní ovlivnění, ale může ovlivňovat v jistých případech i pozitivně.