Peter Kus

Jsou sítě proti hmyzu odolné proti protržení?

Odpovědi
Kepler

Čmelák ani jiný větší hmyz neproletí, šutr ano.

arachis

Podle materiálu, umělé vydrží podle mě déle, ale vlní se. Kovové brzy zrezaví, ale zase bude proti roztržení více odolnější.

RadošMik

Neslyšel jsem o tom, že by se někomu samy protrhly. o by do nic musel člověk kopat nebo je rozřezat. O kovových sítích proti hmyzu jsem neslyšel. Většinou je síť ze skelného vlákna. Podrobněji byste se dočetli asi tady… hixon.cz/site-proti-hmyzu

Kacennka

Myslím, že by měly něco vydržet, takže pokud na ně nevezmete nůžky nebo nůž, budou určitě držet. Já si nechala na terasu dát tuhle síť http://www.mm-zaluzie.com/pro­duktova-rada/site-proti-hmyzu/dverni-site v té speciální úpravě kvůli kočkám a když se na ni kočka zavěsí, tak ji nerozdrápe – několikrát už vyzkoušeno :) Kovovou bych si určitě nepořídila, to bych si připadala jako za mřížema

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.