sznamko

Jsou Simpsonovi závadní?

rád bych se zeptal jaký máte názor na seriál simpsonovi.pořád mi někdo radí ať se na to nedívám jiný tvrdí že je to komedie jako komedie.a jaký máte na tenhle seriál názor vy?

Nejlepší odpověď
verka

Dřív byli podle mne vtipnější. V poslední době jsou takový sprostý. Závadní nejsou, kam se hrabou na naše seriály, reklamy a ,,realityšou"

Další odpovědi
panenka

Já to nesleduji

Toruk

Simsonovi jsou fajn zábava. Sice si nikdy nezvyknu na modré háro March ani na hvězdicovou hlavu Lízy, ale jinak dobrý. Seriál má vtipné a inteligentní příběhy, poutavě animované.