Avatar uživatele
anonym

Jsou sentimentální spíš ženy nebo muži?

jak často vás taková nálada přepadá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, dudu, anonym, BEAES, iceT, poa.li před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Taková nálada určitě občas padne na ženy i muže. Já osobně se jí snažím vyhnout, těžko se jí pak člověk zbavuje…ona člověka úplně pohltí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Častěji asi ženské, ale i chlapy to občas přepadne. Ale asi to nedávaj tolik znát jako my.
Nálada mě přepadá, hlavně když ji něco odstartuje – písnička, na kterou mám vzpomínky, nebo nějaká věc. Vždycky, když se snažím dělat velkej úklid a něco vyházet, skončí to sentimentem jako kráva – mám spoustu věcí a každá mi něco připomíná, takže se s nima nedovedu rozloučit. Děsný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak tahle nálada mě přepadá vždy,když si sedneme s rodinou ke starším fotkám,tak to jo,vzpomínky na krásné chvíle s dětmi,když byly malé,na chvíle strávené ve škole atd.,myslím si,že u žen je to častěji než u mužů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Myslím, že každý svým způsobem. Osobně si tenhle emoční pochod rád užívám a často vyhledávám věci, které ho odstartují. Nejvíce příběhy obyčejných lidí, pro které je něco zdánlivě bezvýznamného velmi důležité..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Myslím si, že podobným náladám a pocitům podléhá obojí pohlaví, avšak muži si většinou hrají na chlapáky a tento druh emocí nedávají rádi najevo. Do zmíněných stavů se většinou dostanu, třeba když o samotě prohlížím fotografie z počátků manželství, nebo našich malých dcerušek. Bez výjimky pak, pokud občas sám pár dnů pobývám na chalupě a u sklenky červeného si vzpomenu na dobu, kdy zde žili rodiče, babička a na návštěvě u nás pobývali strejdové a tetičky. To pak mám slzičky přímo za krajíčkem…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek