dust8

Jsou respirátory také jednorázové jako roušky, či se dají bezpečně použít opakovaně?

Odpovědi
Tabea

Spíše opakovaně, ale v rámci údržby, tzn. pravidelně čistit (vyměnit) filtr a také se podívat, zda tento respirátor je na opakovaně použití a neztrácí funkčnost (NR).

Jinak ovšem po nějaké době vyměnit.

elkon

Všechny roušky nejsou jednorázové. Já používám nanoroušku se stříbrem. Tato je mnohonásobně použitelná. A funguje ven i dovnitř.

da ny

Jak které.
Některé jsou jednorázové, jimé „otočíme“ v autoklávu.
Doktoři je většinou vyhazují.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.