Ametyst

Jsou recyklované plasty povolené jako obaly v potravinářství?

Odpovědi
Kepler

Nevím to jistě, ale myslím si že ne. Jedině snad tam, kde potravina není v přímém styku s obalem. Na ty obaly se používá čistý polyethylen, mikroten apod., ale recyklát nemusí být jen z jednoho druhu plastu. Takže recyklované výrobky mají největší uplatnění ve stavebnictví apod.