*Sisii*

Jsou provozní řády kempů zhruba stejné?

děkuju ;)
Doplňuji:
Tak tady se zase jedná o to moje Suchý u Boskovic :D, jak už jsem se tady jednou ptala na něco.Na jejich stránkách sem to teda nenašla, tak právě nevim..

Nejlepší odpověď
Rocker

Byl jsem ve spoustě kempů,všude je to podobné.

Další odpovědi
Drap

Dost podobné......v de­tailech se liší

Deli

Podobné – třeba sprchy jsou někde zdarma, někde za 10 kč 3 minuty… a někde nejsou vůbec.
Možná by stálo za to napsat sem lokalitu nebo přímo kemp, kam se chystáte a nechat lidi, aby Vám sdělili své zkušenosti, pokud nějaké mají. Já mám třeba zkušenosti z kempů kolem Orlické přehrady… A určitě se zde najde víc lidí s kempovými zážitky 🙂

decesare

Občas se liší v drobnostech, často se jedná třeba o používání veřejné zasuvky na toaletách a sprchách( např nabíjení telefonu), často je totiž vyžadováno si zásuvku pronajmout. S tím jsem se setkal asi nejčastěji.

http://www.ja­zykovka.info/