Sober

Jsou pro starší lidi k něčemu dobré multivitamíny /Centrum např./?

Jsem ročník 1936, řadu let po infarktu. Poslední dobou se cítím jak bez energie. Mohu spát 12 hodin bez problémů. Fakt je, že hodiny trávím u počítače, jako důchodce se tím bavím. Přibral jsem víc jak deset kg, málo chodím ven…

Nejlepší odpověď
zjentek

syntetické vitaminy nejsou příliš dobré pro nikoho. Krom toho, s nimi spolknete i spousty dalších látek, které vám nejsou k ničemu dobré na 100%. A mám obavu, že tyto látky mohou neblahý stav z nedostatku pohybu dále násobit.