lyndkaaa

Jsou u přijímaček povolené kalkulačky?

Ahoj, budu delat prijimacky a nevim, jestli tam jsou povolene kalkulačky. Dekuji za odpovedi :D ;D

Odpovědi
Palpatine

Nejsou. Je to kvůli tomu, že dnešní mobilní aplikace dokáží spočítat i celé příklady s postupem. Sice to normální kalkulačky nedokáží, ale zkuste jim to někdo vysvětlit.

orestez

Při zkouškách byly kdysi povolené s tím, že není důležité způsob výpočtu, ale je důležitější, když víme, jak příklad vypočítat. Proto v dnešní době by bylo vhodné používat primitivní kalkulačky a né zatěžovat hlavu nadbytečným počítáním.

aliendrone

Pravidla určuje přijímací instituce. Pokud je povolí, tak ano, jinak pochopitelně ne. :D