Drap

Jsou potřebné kruhové objezdy ?

Dodnes jsem myslel, že usnadní a zrychlí dopravu, ale jak je vidět v odkaze, jde to i bez nich a možná rychleji
http://letecka­posta.cz/717453889

Nejlepší odpověď
dudu

Laik se diví, odborník žasne a oběma tuhne krev v žilách.

Další odpovědi
anonym

jj

ReHu

Při české mentalitě asi toto není proveditelné. Ale české účastníky provozu nezachrání ani ty kruháky ani semafory, ani…

hanny 2

Zažila jsem to v Thajsku a nestačila jsem se divit.Paní na pionýru měla před sebou posazené asi 10měsíční dítě,jednou rukou držela řidítko a druhou mu podpírala hlavičku,protože spalo.Uprostřed křižovatky seděl pes,vesele si štěkal a takových "šoků"jsem tam zažila víc!Nicméně – provoz byl plynulý!

anonym

V Asii běžný provoz, pokud už byl někdo autem v Turecku, je tam názorná ukázka předělu mezi evropským a asijským provozem.
Daný odkaz má jen jedinou chybičku na kráse, aby se umocnil šok evropského (a amerického) diváka, je video počítačově zrychleno a využívá nepozornosti lidského oka.
Bedlivý pozorovatel ovšem na zbrklé chůzi chodců snadno demaskuje počítačovou manipulaci a efekt připomínající filmy z počátků kinematografie.
Šikovná mystifikace, jíž se nechal zřejmě ošálit i tazatel.

anonym

Napadá mne jediný výraz: fujtajbl.
To byl mumraj.
Souhlasím s ReHu, že český řidič by tuhle situaci nezvládl. Nejspíš ani v případě, že by byl na té cestě sám.

terry

Myslím, že i když je video poněkud zrychlené, nic to nemění na situaci. A to, že provoz je plynulý a bez incidentů.