Avatar uživatele
Drap

Jsou potřebné kruhové objezdy ?

Dodnes jsem myslel, že usnadní a zrychlí dopravu, ale jak je vidět v odkaze, jde to i bez nich a možná rychleji
http://letecka­posta.cz/717453889

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, dudu, hanny 2, veruska, anonym před 4413 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Laik se diví, odborník žasne a oběma tuhne krev v žilách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Při české mentalitě asi toto není proveditelné. Ale české účastníky provozu nezachrání ani ty kruháky ani semafory, ani…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Zažila jsem to v Thajsku a nestačila jsem se divit.Paní na pionýru měla před sebou posazené asi 10měsíční dítě,jednou rukou držela řidítko a druhou mu podpírala hlavičku,protože spalo.Uprostřed křižovatky seděl pes,vesele si štěkal a takových "šoků"jsem tam zažila víc!Nicméně – provoz byl plynulý!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V Asii běžný provoz, pokud už byl někdo autem v Turecku, je tam názorná ukázka předělu mezi evropským a asijským provozem.
Daný odkaz má jen jedinou chybičku na kráse, aby se umocnil šok evropského (a amerického) diváka, je video počítačově zrychleno a využívá nepozornosti lidského oka.
Bedlivý pozorovatel ovšem na zbrklé chůzi chodců snadno demaskuje počítačovou manipulaci a efekt připomínající filmy z počátků kinematografie.
Šikovná mystifikace, jíž se nechal zřejmě ošálit i tazatel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Napadá mne jediný výraz: fujtajbl.
To byl mumraj.
Souhlasím s ReHu, že český řidič by tuhle situaci nezvládl. Nejspíš ani v případě, že by byl na té cestě sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že i když je video poněkud zrychlené, nic to nemění na situaci. A to, že provoz je plynulý a bez incidentů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek