Dismas

Jsou podle vás hezčí Češky nebo Slovenky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
UltraFan

Češky

Jako čech nemůžu volit jinak než naše krásné české ženy 😉

Další odpovědi
gecco

jiné

A není to jedno?
Pěkný holky jsou všude na světě…
😉

chachar1922

jiné

Elk

jiné

Hezké Češky jsou hezčí, než ošklivé Slovenky a přesně naopak. Jenomže kdo přesně objektivně posoudí, která je hezká a která ne?

anonym

jiné

českoslovenky

Kepler

jiné

Krásné ženy se mi líbí všechny, bez ohledu na národ a rasu. Hlavně když se nejedná o blbku, to je nejdůležitější.

dudu

Slovenky

Mají však větší sklon k hysterii, např. když jim zrovna neladí boty a kabelka.

Lamalam

jiné

Na národnosti nezáleží. Hezké holky i ošklivky jsou na celém světě.

da ny

jiné

Hezké jsou přece všechny ženy :D
Pkud mán k výběru jen tyto 2 možnosti, tak spíše Slověny :)
Mají v sobě ještě vyšší procento slovanství…
To my Češky už dávno máme tak max. 30%, ale jsme pohodovější, milejší
a menší hysterky (i na ty botky a kabelky) 🙂

Agneta

Češky

Východňáři mají trojúhelníkové obličeje:DD

BratrCukr

jiné

Nejhezčí je mít v posteli obě najednou. 🙂

marci1

jiné

Češky, Slovenky-prostě všechny Slovanky. 🙂

Nechápavé

Češky

tforro

Češky

led

jiné

jiná odpověď
spoznávanie národnosti pri pohľade z okna:
zamiešajte do jednej skupiny rovnako oblečených ľudí slovenskej a českej národnosti, bez ohľadu na ich štátnu príslušnosť, bez vysačky (označenia), budú ticho, aby ich reč neprezradila, určite ich národnosť, na koľko % sa trafíte ? Takýto test som už videla aj v skutočnosti, 100% uspešnosť pri pozeraní z okna v rozpoznaní národnosti nebola.

Dale Cooper

Slovenky